Skip to main content Skip to search Skip to main navigation

80 products found for "herbs"

Filter products

Organic whole cumin (Cumin)
Organic whole cumin (Cumin)

Content: 20 KG (€14.43 / 1 KG)

€14.43/kg
€288.69 previously €320.79
Organic sweet paprika powder 5kg
Organic sweet paprika powder 5kg

Content: 5 KG (€17.38 / 1 KG)

Variants from €16.04/kg
€86.88
Organic Bay Leaves 1kg
Organic Bay Leaves 1kg

Variants from €26.42/kg
€34.02
Cut rosemary bio 1kg
Cut rosemary bio 1kg

Variants from €9.26/kg
€14.27
Organic Whole Black Pepper 5kg
Organic Whole Black Pepper 5kg

Content: 5 KG (€19.57 / 1 KG)

Variants from €18.45/kg
€97.85
Ground onions (onion powder) organic 1kg
Ground onions (onion powder) organic 1kg

Variants from €8.55/kg
€14.01 previously €16.31
Organic Ground Nutmeg 1kg
Organic Ground Nutmeg 1kg

Variants from €25.13/kg
€34.23
Package of organic ground coriander 1000g
Organic Ground Coriander 1kg

Variants from €7.48/kg
€13.31
Piment gemahlen bio 1kg
Piment gemahlen bio 1kg

Variants from €16.59/kg
€22.25
Organic whole anise 1kg
Organic whole anise 1kg

Variants from €11.22/kg
€17.80
black cumin seeds whole organic 300g
black cumin seeds whole organic 300g

Content: 0.3 KG (€18.00 / 1 KG)

Variants from €7.48/kg
€5.40 previously €5.66
Organic Whole Anise
Organic Whole Anise

Content: 25 KG (€11.22 / 1 KG)

€11.22/kg
€280.61
Organic whole black cumin
Organic whole black cumin

Content: 25 KG (€7.48 / 1 KG)

€7.48/kg
€186.98 previously €213.73
Organic whole black peppercorns
Organic whole black peppercorns

Content: 25 KG (€18.45 / 1 KG)

€18.45/kg
€461.17
Crunchy dried onions organic 1kg
Crunchy dried onions organic 1kg

Variants from €9.25/kg
€10.48
Ground onions (onion powder) organic
Ground onions (onion powder) organic

Content: 25 KG (€8.55 / 1 KG)

€8.55/kg
€213.73
A bowl filled with Herbs de Provence, a traditional blend of herbs used in French cuisine.
Pizzakräuter bio

Content: 20 KG (€16.04 / 1 KG)

€16.04/kg
€320.79
Organic whole caraway
Organic whole caraway

Content: 25 KG (€8.01 / 1 KG)

€8.01/kg
€200.36
Organic ground caraway
Organic ground caraway

Content: 25 KG (€8.23 / 1 KG)

€8.23/kg
€205.71
Organic ground aniseed
Organic ground aniseed

Content: 25 KG (€14.11 / 1 KG)

€14.11/kg
€352.83
Organic ground nutmeg
Organic ground nutmeg

Content: 25 KG (€25.13 / 1 KG)

€25.13/kg
€628.36
Organic whole nutmeg
Organic whole nutmeg

Content: 25 KG (€41.72 / 1 KG)

€41.72/kg
€1,042.98
Piment gemahlen bio
Piment gemahlen bio

Content: 25 KG (€16.59 / 1 KG)

€16.59/kg
€414.63
A package of organic herb butter spice weighing 1000g
Organic herb butter spice

€18.82/kg
€18.82